Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX

  • Оптичний модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX

Опис

Стандартний одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі до 1.2 Gbps, відстань до 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.

Особливості:


ВикористанняSFP,роз'ємLC, підтримкаSFF8472стандарт
Підтримка гарячої заміни
Передача: довжина хвилі 1310nm, 1550PIN-TIA
Відстань передачі дані ходномодового оптичного волокна може до 20 км
Вхідні та вихідні порти даних відповідають стандарту (LVPECL)
Низький рівень електромагнітних перешкод довкілля
Стандарт безпеки лазера IEC-60825
RoHS стандарт

1 775 грн
В наявності
Модель 00000001034
Загальні дані
ESD 1a contact discharge 3 level
1b air discharge 3 level
Per: IEC61000-4-2
Вага 17г
Діапазон напруги DC 3.15В~3.45В
Дальність передачі Single-mode 20km, Multi-mode300m
Довжина хвилі 1310/1550nm
Оптичний порт LC
Потужність випромінювання -8~-3dBm
Чутливість приймача -24 dBm
Розміри 55.4х13.7х6.25 мм
Технічні характеристики
Робоча температура 0℃~70℃
Електроживлення
Споживання 1Вт
© 2010-2022 Partner Dahua Technology